Skip links

TurkishKit Özel Etkinliği

İstanbul, Workinton Levent 199, 19-20 Ekim 2019

Apple dünyasının programlama dili Swift ile yazılan kodların Sketch’te tasarlanan sayfalar ile buluştuğu TurkishKit etkinliklerinde programlama dili Swift ile yazılan kodların Sketch’te tasarlanan sayfalar ile birleştiği etkinlikte bir araya geliyoruz.

Etkinlik İçeriği

WWDC etkinliği hakkında detaylı bilgiler, TurkishKit ekibinden burs kazananların deneyimlerini paylaşacakları oturumlar.

Katılımcı Profili

Apple dünyasını ve WWDC etkinliklerini yakından tanımak isteyen lise ve üniversite öğrencileri.

Başvuru Süreci

Katılım koşullarını sağlayan öğrenciler, 30 Eylül 2019 – 7 Ekim 2019 tarihleri arasında  başvurularını  gerçekleştirebilir.

Sınırların Ötesine Geç.
Hayalini Burada Keşfet.

Bizler, özgür düşüncelerin ve farklı yeteneklerin ait olmak isteyecekleri bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Sınırları ortadan kaldırıyoruz; dahası, öğrencilerin içindeki yaratıcılığı ateşlemelerindeki ilk kıvılcım oluyoruz!

Oturumlar

Tasarım ve kodlama heyecan verici ve detaylı bilgilerin paylaşılacağı oturumlar burada. TurkishKit ekibi ile muhteşem bir atmosferi bugün yaşa.

Tanışma Ortamı

Türkiye’deki en tutkulu ve yaratıcı öğrencilerden bazıları ile tanış, farklı fikirlerden ve hayallerden ilham al, burs kazanan projeleri yakından gözlemle.

İlham Verici Paneller

Etkinliğin bilinmeyen yanlarını eğlenceli bir panel eşliğinde keşfet. Yalnızca burada tanışabileceğin sürpriz konuklardan ilham al.

Benzersiz Deneyim

TurkishKit kültürünün vazgeçilmez aktiviteleri; müzik yayını, taze kahve kokusu, mini hediyeler ve dahası ile enerjinin her an zirvede olduğu bir güne hazır ol!

19-20 Ekim’de Bize Katıl!

Burası TurkishKit, gün boyunca fikirlerin yaratıcılıktan öte sınırı
olmadığı, Türkiye’nin her köşesinden bir araya gelen yeteneklerin,
hayallerin ve perspektiflerin yarınları değiştirme tutkusunu
canlandırdığı yer.
Kayıtlar Kapalı

Levent 199

Avrupa yakasının merkezinde olan Levent 199’a zahmetsizce ulaşın.

İletişim : (0212) 280 31 90

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, İstanbul, 34330 İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Ol!

TurkishKit’in benzersiz deneyimler sunan etkinliklerinde bir araya gelebilmek için haftalık bültene kayıt ol! Bunun yanında, hayalindeki fikri Apple platformlarında hayata geçirmeyi Türkçe içeriklerimizle başaran 10.000’den fazla kişinin arasına sen de katıl.

Hemen kayıt ol, özel Swift başlangıç içeriklerine sahip ol!

Kayıt olarak KVKK metnini kabul etmiş olursunuz.