Skip links
İzmir, TED İzmir Koleji, 21-22 Aralık

TurkishKit Özel Etkinliği

Swift ile kod bloklarının arasında merakınızı keşfederken, Sketch ile tasarımın eşsiz renklerinden ilham alın. Tasarım odaklı düşünme oturumları ile yaratıcılığın sınırsız dünyasında buluşalım. 
Etkinlik İçeriği

Tasarım ve Kodlama dünyası ile tanışman için TurkishKit ekibinin hazırladığı 14 saatlik, 12 oturumdan oluşan bir deneyim programı.

Katılımcı Profili

Kodlama ve tasarım dünyasındaki macerası yeni başlayan ve Apple kültürü ile tanışmak isteyen lise öğrencileri.

Başvuru Süreci

Katılım koşullarını sağlayan öğrenciler, 2 Aralık 2019 – 13 Aralık 2019 tarihleri arasında  başvurularını  gerçekleştirebilir.

Sınırların Ötesine Geç.

Hayalini Burada Ateşle.

Bizler, özgür düşüncelerin ve farklı yeteneklerin ait olmak isteyecekleri bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Sınırları ortadan kaldırıyoruz; dahası, öğrencilerin içindeki yaratıcılığı ateşlemelerindeki ilk kıvılcım oluyoruz!
Benzersiz Deneyim
TurkishKit kültürünün vazgeçilmez aktiviteleri; müzik yayını, taze kahve kokusu, mini hediyeler ve dahası ile enerjinin her an zirvede bir yere hazır ol!
12 Oturum
Yazılım ve tasarım dünyasına mükemmel bir giriş yapmana yardımcı olmak için TurkishKit ekibi tarafından sunulan oturumlarda kendini keşfet.
2 Gün 14 Saat
Tasarım gününün oturumları ile içindeki tasarımcı ruhunu burada ortaya çıkar, kodlama günü ile Apple dünyasında geliştirici olmayı ilk kez deneyimle.
Tanışma Ortamı
Türkiye’deki en tutkulu ve yaratıcı öğrencilerden bazıları ile tanış, farklı fikirlerden ve hayallerden ilham al, burs kazanan projeleri yakından gözlemle.

Etkinlik
Lokasyonu

TED İzmir Koleji

İzmir’in merkezinde olan TED İzmir Koleji’ne zahmetsizce ulaşın.
İletişim: (0232) 444 6 833

Adres: M. Fevzi Çakmak, 4088. Sk. No:2, 35430 Urla/İzmir

984 Numaralı Otobüs hattının güzergahında bulunan TED İzmir Koleji’ne Fahrettin Altay Meydanından kalkacak servis ile çift yönlü ulaşım sağlanabilir. Ulaşım alternatifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destekçilerimiz

21-22 Aralık’ta Bize Katıl!

Burası TurkishKit, gün boyunca fikirlerin yaratıcılıktan öte sınırı
olmadığı, Türkiye’nin her köşesinden bir araya gelen yeteneklerin,
hayallerin ve perspektiflerin yarınları değiştirme tutkusunu
canlandırdığı yer.
Kayıtlar Kapalı